معرفی شرکت شاهین روی سپاهان

نام شرکت شاهین روی سپاهان با  تکیه بر منابع انسانی کار آمد و توجه به نیاز بازار ، بعنوان اولین تولید کننده اکسید روی در کشور مطرح می باشد این شرکت  کیفیت، صداقت و احترام به مشتری  را سرلوحه کار خود قرار داده و با بکارگیری نیرو های متخصص و متعهد ، تکنولوژی روز  و مواد اولیه مرغوب بطور مستقیم در راستای بالا بردن سطح کیفی  محصول و بسته بندی مدرن ، بهینه کردن شرایط تولید و کاهش قیمت تمام شده ، ارتقاء سهم بازار داخلی و نفوذ در بازار جهانی قدم بر داشته است .

ویژگی بارز

مواد اولیه این محصول تولیدی از شرکت ذوب و روی اصفهان که از شرکتهای هم گروه این مجموعه و در مجاورت این شرکت قراردارد تامین می گردد و این مجاورت و نزدیکی به منابع تامین مواد اولیه  از ویژگیهای بارز  این شرکت می باشد و بخش دیگری از مواد اولیه که شامل ذغال کک است نیز از سایر منابع داخلی تامین می گردد.

تمامی تلاش ما این است که ضمن بهره برداری از فرصتهای موجود ، همواره کیفیت محصول خود را با استانداردهای ملی و بین المللی منطبق سازیم .

آشنایی با مدیریت شرکت شاهین روی سپاهان

شرکت تولیدی صنعتی شاهین روی سپاهان ( سهامی خاص ) در سال ۱۳۷۸ در مجاورت شرکت باما و شرکت ذوب وروی اصفهان با توان تولید سالانه حدود ۴۰۰۰ تن اکسید روی مرغوب تاسیس گردید. این شرکت زیر مجموعه شرکت بزرگ صنعتی معدنی باما ( سهامی عام )می باشد و افتخار دارد با قدمت  بیش از ۱۹ سال سابقه در زمینه تولید اکسید روی بخش قابل توجهی از نیازهای صنایع لعاب ، کاشی، سرامیک ، لاستیک ، صنایع کشاورزی و دارویی کشور را تامین نماید .

استانداردهای شرکت شاهین روی سپاهان

گواهینامه ها :

دارنده گواهینامه Iso 9001    از موسسه AENOR اسپانیا

دارنده گواهینامه Iso 14001 از موسسه AENOR  اسپانیا

عضویت در انجمن کانی های غیر فلزی استان اصفهان

لینک های مفید

آشنايي انسان با مواد سراميکي و استفاده از آنها ، قدمتي بطول تاريخ دارد. 

سفالينه هاي کشف شده در مناطق باستاني دنيا نشان مي دهد که انسان در دوران باستان ،

گل رس و چگونگي کار با آن و پخت و مقاوم سازي آن آشنا بوده است.

اما امروزه سراميک ، کاربردهاي بسيار فراتر از ظروف سفالي يا چيني دارد

و در صنعت و تکنولوژي ، استفاده هاي فراواني از آن مي شود.

سراميک ها ، از سه ماده اوليه خاک رس ، فلدسپارها و ماسه تهيه مي شود.

خاک رس ، همان سيليکات هاي آلومينيوم هيدراته است

که به صورت کانيهاي مختلفي يافت مي شوند.

بازدیدها: 95